כרית לי – כרית הריון והנקה הטובה בישראל

מה חשוב יש לבדוק בכרית הריון לפני רכישה?

יש הרבה כריות הריון בצורת שונות, אך המחקרים מגלים שצורת U מציעה לך את הגמישות והתמיכה בהרבה ביותר.
העדפת כרית U על פני כריות בצורת C או I באה לידי ביטוי לשינוי תנוחות בלילה כרצונך.
כרית ההריון שלנו תעזור לך להירדם יותר בקלות על ידי מתן תמיכה בגב, כמו גם הצד השני יתמוך בך בבטן ועד הרגליים.  
כרית ההריונית שלנו היא גם”נושמת” כך שהיא לא תגרום לך “להזיעה” במהלך השינה.
הכרית שלנו סופר נוחה והבד רך ולא מגרד כלל. 

מתי יש להשתמש בכרית הריון?

אמנם אין זמן קבוע להתחיל להשתמש בכרית הריון, אך את יכולה להתחיל להשתמש בה כשאת מרגישה לא בנוח כשאת משנה תנוחות במהלך שנתך.
 בסביבות 20 שבועות של ההריון, הבטן מתחילה להתרחב, וגורמת לכאבים ברצועות ובאזורים אחרים בגוף כתוצאה מעליית המשקל. זהו זמן טוב להתחיל להשתמש בכרית הריונית.

4 יתרונות בכרית הריון

היתרון הבולט ביותר בכרית הריון הוא בכך שהיא מסייעת לאישה לישון טוב יותר על ידי מתן תמיכה לגוף. להלן כמה מהיתרונות האחרים בשימוש בכרית הריון:

מקל על כאבי גוף וכאבים: ככל שמשקל הגוף עולה במהלך ההיריון, הוא מפעיל לחץ ולחץ על הגב, המותניים והרגליים. זה חיוני לתת מנוחה לכל חלקי הגוף האלה וזה אפשרי רק אם את מסוגלת לישון במצב טוב.
 כרית הריון תספק תמיכה ונוחות לחלקים אלה ותבטיח מנוחה נאותה, בהקלה על הכאבים והכאב.

משפר את זרימת הדם: שינה על הצדדים שלך מקדמת את זרימת הדם, ומומלצת לנשים בהריון. דרכי שינה לא טובות עלולות להיות לא נוחות עבור אישה בהריון בגלל הבטן המתרחבת. בזכות הריפוד הרך שלה, כרית הריון מאפשרת לך לישון בנוחות לצדדים, ובכך להקל ולקדם את זרימת הדם בגוף.

שעות שינה טובות יותר, רגועות יותר וארוכות יותר: מנוחה טובה היא המפתח להריון בטוח וכרית הריון תאפשר לך לישון טוב יותר ולמשך שעות ארוכות יותר.

מועיל לאחר הלידה: כרית הריון והנקה תועיל גם לאחר לידתו של התינוק שכן היא תסייע לכם להכניס את התינוק למצב הנכון בזמן ההנקה.